İcra Gazetesi Tanıtım

İcra gazetesi tanıtım yazısı http://www.icragazetesi.com/ için hazırlandı icralık arabalar ve evler fiyatı bakımından her zaman ilgi çekici olmuştur. Çünkü 50.000 TL piyasa fiyatı olan bir aracı yarı fiyatından başlamak üzere teklifleri iletebiliyorsunuz. Eğer ihaleye dahil olan kişi sayısı az veya fazla bir teklif verilmezse örnek olarak 25.000 TL ve bunun üzeri bir rakama hayalinizdeki aracı alabiliyorsunuz.

İcradan ne varsa Hepsi İcra Gazetesinde

Güncel hacizli, satılık araba, ev, villa, otelleri internetten takip etmek için icra gazetesi adeta biçilmiş kaftandır. Daha ucuza araba almanın yolları nelerdir? Piyasa fiyatının altında araba almak mümkün müdür? Özellikle bu işi kendi ihtiyaçları için veya sırf icradan ticaretini yapan pek çok üyemiz mevcuttur. Hacizli evleri, arabaları satın aldıktan sonra bazı ilan sitelerine ekleyerek satıp, kar elde eden, bunu sürekli kullanılabilir sermaye haline dönüştüren üyelerimiz arasında katılmaya ne dersiniz? Türkiye’nin tüm illerinden gelen bütün ilanları takip eden, araştıran ve analiz eden, sizlere ham bilgi yerine daha detaylı ve arama kriterlerine uygun sınıflarda yayınlayan sitemiz ile en iyisine sahip olmaya ne dersiniz? En az bir aylık üyelik süresi veya daha uzun bir periyot için sitemizden kullanıcı adı tanımlayın ve o andan itibaren bazı özel bilgiler, telefon ve hukuk desteği ile acemilik çekmeden bu dünyaya giriş yapın. Ne dersiniz?

Hacizli, icralık jeep, otomobil, kamyonet, otobüs, havuzlu, bahçeli villa almak günümüzde zor değildir. Her gün kısa bir araştırma süresi ile üstelik her ihaleye girmek zorunda olmadan, bizim aracılığımız ile bile sayısız ihalede adınızın yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir