İstanbul Seocu

İstanbul seocu olarak google arama motrunda yükselmek sesinizi duyurmak ve müşteri potansiyelini arttırmak için hizmet vermekteyiz. Sitelerimiz tamamen doğal olarak hazırlanmaktadır kesinlikle link çöplüğü spam sitelerle çalışmıyoruz.

İstanbul seocu olarak hedefimiz google arama moturunda müşterilerimizi ilk sayfaya getirmek. Bakın dikkat edersiniz ki ilk sıra değil , ilk sayfa diyorum çünkü size ilk sayfa garantisi verenler muhakak yalan söylemiş olacaktır çünkü googlenin kendisi bile size ilk sırada yer alma garantisi vermez.

Googlede var olmak için Seo Şart

Googlede ulaşılabilir olmak için sürekli çalışmak gerekir ilk etapta site içi çalışmalar sonra farklı kaynaklı çalışmalar yapmaktayız. Bunun ciddi bir süreç olduğunu belritmek isteriz yapılacak bir hata sitenin spma düşmesine neden olacaktır. İstanbul seocu olarak size işleyiş hakkında bir örnek vermek istiyoruz ; bir bebek yeni dünyaya geldi hemen yürüye bilir mi , koşa bilir mi , konuşabilir mi ? tabiki asla ilk önce bebeği besleyip büyütmek gerek sonra ona emeklemeyi öğretmemiz gerek daha sonra koşmayı oynamayoı hatta zıplamayı … Bunlar bir süreçtir bu süreç içinde sabırlı olmak gerekmektedir .

Seo artık internette sesinizi duyurmanın doğal yolu olmuştur . Doğal olmayan yol ise google adwords kullanarak reklam vermektir. Bu tür reklamlarda sitenize giren ziyaretçi sizin reklamlarınıza tıkladığı için para kaybı yaşıyorsunuz reklamda gördüğümüz diğer bir olumsuzlukta rakiplerin ilk sırada olmak için yükselttiği tıklama başı maliyetler ve rakiplerin bir birini tıklamaları. Burada amaç rakip firmanın paralarını bitirip kendisinin çıkmasıdır bunu doğal çıkan firmalarda yapabilir hele sektörde yeni iseniz tıklamalar olağan üstü olmaktadır bununda maliyeti yüksek olmaktadır. İstanbul seocu olarak sizin firmanızı doğal olarak ziyaret edilmesini sağlamaktayız.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir